Page 1 of 1
JDM Project-Mu remmen
Posted: Mon Jan 22, 2007 11:17 am
by Katana
Heren,
Ik kwam dit in Japan tegen:
Een schijf met aluminium centre hub en cast iron schijf. Past dit gewoon op een straatauto zonder aanpassingen? Volgens mij mis ik een paar gaatjes in de centre hub?
Ik heb de vraag ook al in Japan en Hong Kong uitgezet maar die slapen nu :zzz: dus dit is sneller :wink:
Posted: Mon Jan 22, 2007 12:55 pm
by wilco
Je mist zeker de gaatje om je schijf vast te zetten op je naaf , vaak bij dit soort schijven zit dat er niet en het is ook niet verplicht nodig , als het goed is blijft de schijf gewoon op z'n plek zitten als je alles gemonteerd heb , het kan rottig zijn als je je remblokjes wilt wisselen dat je schijf gaat kantelen maar dan is er nog niks aan de hand.
Zolang de dikte/grootte schijf hetzelfde blijft dan gaat het passen en als de hub speciaal voor de Accord Type R is gemaakt dan helemaal.
Project Mu is een zeer goed merk ,kon zelf voor de ITR niet helemaal de juiste blokken/schijf combi vinden, het is een concurent van waarmee ik rij >AP Dixcel.
Posted: Tue Jan 23, 2007 12:39 am
by Katana
Je slaat de spijker op z'n kop Wilco, de hub is vaak het probleem in het zoeken van de juiste schijf.
Voor de CH1 ATR is er in Japan niets dus is het zoeken :-?
Vind deze hub wel heel gaaf met de warmte aanpassingen, rekening houdend met de twee verschillende materialen.